פוקוס ביטחון וחקירות | פתרון קונטנט מרקטינג

פוקוס חקירות - פתרון קונטנט מרקטינג

אתר תוכן שיווקי עם מגזין בנושא חקירות ותמיכה של ערוצי מדיה חברתית. פתרון קונטנט מרקטינג אגרסיבי לגורם מוביל בזירה רוויה ותחרותית עם מגבלות מובנות בכל הקשור לחשיפת מידע. אתר תוכן שיווקי עם מגזין חקירות יייחודי לענף.
ההישג הגדול ביותר של פעילות התוכן הוא פריצת מחסום הלידים של הענף ויצירת לידים איכותיים ללא תיווך ממליצים, עדות יוצאת דופן לאפקטיביות של אסטרטגיית קונטנט מרקטינג עבור פוקס ולאיכות התוכן.

מכון היהלומים | ייעוץ שיווק דיגיטלי ליהלומנים

מכון היהלומים - ייעוץ שיווק דיגיטלי ליהלומנים

ייעוץ אישי וליווי פרויקטים של חברות יהלומים ישראליות בשווקים מקומיים ובינלאומיים.
שירות הייעוץ בשיווק דיגיטלי ניתן ליהלומנים ותכשיטנים חברי הבורסה ליהלומים במטרה לסייע להם בקידום עסקים ומסחר תוך שימוש בפלטפורמות וכלים דיגיטליים מתקדמים. חברות יהלומים ותכשיטים שהשתמשו בשירותי הייעוץ שיפרו את ביצועי השיווק הדיגיטלי תוך חיסכון משמעותי בעלויות.

אנליט | בלוג מקצועי בנושא תזונת ילדים

אנליט - בלוג תזונת ילדים

הפעלת בלוג מקצועי לקידום תוספי תזונה לילדים מתוצרת אנליט בשווקים נבחרים בעולם. כתיבה ועריכה של מאמרים מקצועיים בנושא תזונת ילדים באנגלית.
אנליט מפתחת, מייצרת ומשווקת תוספי מזון בריאותיים לילדים המופצים בצורת סוכריות גומי. קהל המטרה של אנליט כולל רוקחים, בעלי חנויות למזון בריאות, רשתות מזון בריאות ומזון תינוקות, מפיצים אזוריים וכלל ארציים ברחבי העולם.

האיחוד האירופי | שיווק בלינקדאין ליזמים ומשקיעים

פרויקטים: האיחוד האירופי - ניהול תוכן לינקד-אין

ניהול ערוצי לינקדאין (LinkedIn) לגיוס יזמים ומשקיעים באירופה, במסגרת תוכנית הורייזן 2020 של האיחוד האירופי.
פעילות שיווק בלינקדאין המבוססת על דפי נחיתה ממוקדים באתר האינטרנט של האיחוד האירופי, לפי תחומי הורייזן 2020, והפצתם במגוון ערוצי לינקדאין לקהלים ממוקדים.

חיפה כימיקלים | אפיון אתר אינטרנט לחקלאים בעולם

חיפה כימיקלים | אפיון אתר בינלאומי לחקלאים

אפיון אתר אינטרנט רב-לשוני להפצה ושיתוף ידע עבור חקלאים ברחבי העולם, עם כלים לניהול ידע.
פתרון ייחודי המשלב קטלוג רב-שכבתי, מרכז מידע שיווקי ומקצועי וקהילת ידע בסגנון רשת חברתית. הפתרון כולל מנגנונים לניהול ידע בזמן אמת תוך אופטימיזציה של חשיפת מוצרים מתאימים מהקטלוג.

פסגות | אפיון קהילת יועצי השקעות בפייסבוק

פסגות | אפיון קהילת יועצי השקעות בפייסבוק

פתרון שיווק B2B ראשון ויחיד מסוגו בישראל לניהול קשרים מקצועיים שוטפים עם יועצי השקעות באמצעות פייסבוק.
שימוש בפרופיל פייסבוק לניהול קהילת יועצים סגורה לקידום מוצרי השקעה נבחרים ולדיאלוג שוטף עם קהיליית יועצי ההשקעות. השימוש בפרופיל פייסבוק מאפשר שיח שיווקי מנוהל, כולל דיאלוג אחד-על-אחד.

Top