רדיו זה תוכן

רדיו זה תוכן

ם אתם אוהבים לעבוד על המחשב תוך כדי האזנה? עבור משתמש עוצמה, כלומר מי שמרבית שעות היום נמצא מול מחשב, זה כמעט צורך חיוני. מצד שני, מי שנמצא רוב הזמן מול מחשב לא תמיד יכול, אם בכלל, לשים לצדו מכשיר רדיו, או נגן מוסיקה, ולהאזין לשפע תוכן קולי באויר הפתוח. כלומר, צעד ראשון להאזנה בעבודה הוא אזניות.

המרחב הדיגיטלי מציע שפע עצום של אפשרויות האזנה. החל מיו-טיוב, עבור בפלטפורמות מוסיקליות כגון פנדורה, דרך מאות אלפי תחנות רדיו, מיליוני פודקסטים, ועד ספריות אישיות עם קבצי מוסיקה. מי שרוצה ליהנות מזמן האזנה צריך רק את הזמן, כי את כל השאר ניתן למצוא בקלות, לפי הטעם ומצב הרוח.

האזנה תוך כדי עבודה היא כבר סיפור אחר, במיוחד למי שאוהב לגוון. להתחיל את היום עם תוכניות אקטואליה, להמשיך עם מוסיקה סולידית ולסיים בקרשנדו. כל זה כאשר מעת לעת נדרשות הפסקות קצרות וארוכות (שיחות טלפון, ישיבות), כלומר התעסקות בעצירה, העברת תחנות וכאשר תוסף הדפדפן קורס גם רענונים.

האופציה של יישומי נגן היא טובה, אבל דורשת היכרות עם התכונות של הנגן וכמובן יציאה מהדפדפן אל הנגן. גם רשימת סימניות מסודרת של מקורות שידור אונליין עלולה להתגלות כצרכנית זמן לא קטנה, שמעמיסה לשוניות פתוחות על הדפדפן.

אז איך נהנים ממקסימום אפשרויות האזנה במינימום התעסקות? יוצרים לשונית רדיו נעוצה

חסכנו לכם את יצירת רשימת הסימניות עם מיני בלוג Radio RoMa שכולל 6 תחנות נבחרות של מוסיקה ותוכניות דוקומנטריות. סקאי קלאסיק רוק, סקאי רגאיי שורשי, רדיו טונה, גלגל”צ, גל”צ ורשת ב’. וזאת רק ההתחלה.

Radio RoMa – לשונית הרדיו לדפדפן שלך
בלי הורדות, בלי הרשמה, בלי הגדרות. רק לגלוש, לנעוץ ולהאזין.